REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Sosnowiec


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kó3 dwumasowych SosnowiecNasza firma świadczy różnego rodzaju usługi w branży motoryzacyjnej, a

regeneracja ko3a dwumasowego

jest tą, którą dedykujemy posiadaczom samochodów wyposażonych w manualne skrzynie biegów. Zarówno wśród kierowców, jak i mechaników panuje niezupełnie słuszne przekonanie, że koła dwumasowe są elementami zupełnie zbędnymi w konstrukcji samochodów. Uważa się, że są one montowane w autach tylko i wyłącznie po to, aby miało się, co popsuć i aby napędzać kieszenie producentów kół dwumasowych. Otóż prawda może być zupełnie inna, a wiąże się to z zrozumieniem zadań, które pełnią koła dwumasowe.

Otóż podstawową ich funkcją jest tłumienie drgań skrętnych wytwarzanych przez silnik w dolnym zakresie obrotów. Gdyby nie było koła dwumasowego, to w takim silniku na wolnych obrotach odczuwalibyśmy drgania w dolnym zakresie pracy silnika, co z całą pewnością obniżałoby znacznie komfort jazdy oraz negatywnie wpływało na kondycję skrzyni biegów. Ochrona tego właśnie podzespołu, czyli skrzyni biegów jest kolejnym zadaniem kół dwumasowych. Bez koła dwumasowego skrzynia mogłaby bardzo szybko ulec usterce. Takie właśnie sytuację bardzo często zdarzają się w przypadku, gdy jakiś mało rozgarnięty właściciel samochodu za poradą mało znającego się w temacie mechanika wymieni koło dwumasowe na klasyczny układ sprzęgła. Usterka lub całkowite uszkodzenie skrzyni biegów jest w takim przypadku tylko i wyłącznie kwestią czasu.
  • Sosnowiec regeneracja koła dwumasowego
Wynika to z tego, że pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów nie ma buforu ochronnego przejmującego wysoki moment obrotowy i mogącego płynnie i łagodnie przenieść go na skrzynię. Z tego właśnie powodu, gdy dwumasa w Twoim aucie jest już wyeksploatowana, to jedyne dwa rozsądne rozwiązanie polegają na kupnie nowego podzespołu lub skorzystania z naszej usługi, jaką jest

regeneracja ko3a dwumasowego

. Wszelkie inne rozwiązania z całą pewnością nie wystarczą na długo, a wręcz przyczyniają się do uszkodzenia innych elementów naszego auta.
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z terenu województwa

śląskiego

, w szczególności z miast:

Czechowice-Dziedzice, Krzepice, Jastrzębie-Zdrój, Cieszyn, Lubliniec, Mikołów, Miasteczko-Śląskie, Zabrze, Racibórz, Bytom, Częstochowa, Jaworzno, Żywiec, Katowice, Pszczyna, Dąbrowa-Górnicza, Kuźnia-Raciborska, Sosnowiec, Będzin, Bieruń, Bielsko-Biała, Myszków, Żory, Tarnowskie-Góry, Szczekociny, Wodzisław-Śląski, Tychy, Knurów, Chorzów, Skoczów, Rybnik, Koziegłowy, Toszek, Kłobuck, Zawiercie, Kłomnice, Gliwice

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013