REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH KĘDZIERZYN-KOŹLE


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Kędzierzyn-KoźleSpecjalizacją naszego zakładu centralnego jest naprawa wielu kluczowych z punktu widzenia żywotności samochodu komponentów, a

regeneracja koła dwumasowego

stanowi jedną z częściej wykonywanych przez nas czynności. Podzespół ten znajdziemy przede wszystkim w samochodach posiadających silnik zasilany olejem napędowym, sporadycznie także dwumasy występują w samochodach posiadających silnik benzynowy, o czym nie wszyscy kierowcy wiedzą. Koło dwumasowe jest zbudowane przede wszystkim z dwóch niezależnych mas odpowiednio ułożyskowanych, wewnątrz których znajdują się specjalnie wyprofilowane sprężyny łukowe. Na obwodzie jednej z tych mas umieszczony jest wieniec rozrusznika wykorzystywany podczas rozruchu jednostki napędowej. Podczas regeneracji koła dwumasowego wymieniane są wszystkie wyeksploatowane i zużyte elementy, bez względu na ich rzeczywisty stan i kondycję. Tak na dobrą sprawę ze starego i zużytego koła dwumasowego do dalszej eksploatacji można wykorzystać jedynie obudowę, czyli wspomniane dwie masy koła wraz z wieńcem rozrusznika.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Sprężyny łukowe i ułożyskowanie podlega zawsze wymianie. Końcowym etapem wszystkich pracy i procesów technologicznych jest wykonanie testów diagnostycznych mających odpowiedzieć na pytanie, czy wszystkie prace serwisowe zostały wykonane zgodnie ze sztuką.

Regeneracja koła dwumasowego

kończy się przywróceniem pełnej sprawności i walorów użytkowych każdemu trafiającemu do nas komponentowy, o ile oczywiście stan techniczny takiego podzespołu pozwala na wykonanie czynności naprawczych.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013