REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WAŁCZ


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych WałczDo częstych objawów sugerujących, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna zaliczamy charakterystyczne stuki dochodzące z okolicy silnika i skrzyni biegów w momencie włączania i gaszenia silnika. Odgłosy te, jeżeli są generowane przez dwumasę, wynikają z uszkodzenia sprężyn łukowych znajdujących się wewnątrz tego komponentu, lub z uszkodzenia ułożyskowania łączącego obydwie masy. Warto także zwrócić uwagę na inne objawy, a mianowicie na charakterystyczne drżenie karoserii samochodu podczas pracy silnika na wolnych obrotach. Kombinacja tych dwóch objawów w połączeniu z przebiegiem auta zbliżonym do około 200 000 kilometrów zwiększa ryzyko tego, że regeneracja koła dwumasowego lub wymiana tego podzespołu na część fabrycznie nową będzie niestety konieczna. Wspomniana wartość przebiegu jest charakterystyczna dla żywotności dwumasy, gdyż w dużej mierze trafiające do nas komponenty tego rodzaju mają przebieg zbliżony do tej właśnie granicy.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
W dużej mierze styl jazdy kierowcy i pamiętanie o tym, aby nie przeciążać auta i nie ruszać gwałtownie spod świateł przyczyniają się do żywotności nie tylko dwumasy, ale również szeregu innych podzespołów istotnych z punktu widzenia sprawności pojazdu. Jeżeli dostrzeżesz nadmierne drżenie nadwozia auta i metaliczne odgłosy z okolicy silnika w momencie gaszenia i włączania jednostki napędowej, to z całą pewnością warto jest odwiedzić warsztat samochodowy, aby wykonać konieczną diagnostykę. Gdy werdykt wskaże, że regeneracja koła dwumasowego może rozwiązać ten kłopot, to z całą pewnością można liczyć na nasze profesjonalne i realizowane od wielu już lat usługi.

Koszalin Kołobrzeg Pyrzyce Węgorzyno Chojna Drawsko-Pomorskie Karlino Międzyzdroje Czaplinek Białogard Barwice Chociwel Nowogard Łobez Bobolice Recz Darłowo Cedynia Połczyn-Zdrój Szczecinek Myślibórz Stargard Choszczno Mirosławiec Police Świdwin Trzebiatów Wałcz Kalisz-Pomorski Świnoujście Goleniów Tuczno Wolin Gryfice Płoty Szczecin Barlinek Polanów Sławno Kamień-Pomorski

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013