REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH JAROCIN


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych JarocinDługa żywotność podzespołu stanowi jeden z ważniejszych czynników, które biorą pod uwagę kierowcy rozważający wykonanie usługi, jaką jest regeneracja koła dwumasowego w ich samochodzie. Każdy właściciel auta oczekuje tego, że część poddana naprawie w specjalistycznym serwisie odzyska swoje pełne walory techniczne i użytkowe i że jej okres późniejszej eksploatacji będzie długi, a najlepiej, aby był zbliżony do żywotności podzespołu fabrycznie nowego. Korzystając z naszych specjalistycznych usług można na to liczyć.

Dwumasy opuszczające nasz serwis otrzymują gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania i bez problemu wytrzymują dokładnie takie same przebiegi, jak podzespoły fabrycznie nowe. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, że koszt wykonania takiej właśnie regeneracji jest znacząco niższy, niż cena zakupu elementu fabrycznie nowego.

Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że każde czynności naprawcze w naszym zakładzie wykonujemy w oparciu o sprawdzone procesy technologiczne, stosując specjalistyczne maszyny i urządzenia oraz wykorzystując wysokiej jakości części zamienne. Wszystkie nasze prace są realizowane przez wykwalifikowanych i wieloletnich specjalistów w tej właśnie branży.
  • regeneracja koła dwumasowego Jarocin
Nasza firma to duży zakład o charakterze produkcyjnym i nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek półśrodki, czy kompromisy. Każda czynność naprawcza i serwisowa jest w każdym przypadku wykonywana według określonych standardów, dzięki czemu dwumasy opuszczające nasz zakład mają parametry techniczne i walory użytkowe na poziomie części fabrycznie nowych. Jeżeli zależy Ci na długiej żywotności podzespołu po wykonaniu naprawy, to z całą pewnością oferowana przez nas

regeneracja koła dwumasowego

będzie w stanie oczekiwaniom tym sprostać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013