REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SZTUM


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Sztum



Większość kierowców uważa, że

regeneracja koła dwumasowego

oznacza konieczność wyłączenia samochodu z ruchu na stosunkowo długi okres czasu. W zależności od przyjętego wariantu realizacji tej właśnie usługi może okazać się, że czynności te w niektórych przypadkach możemy przeprowadzić tak, że auto spędzi w warsztacie jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia wyjedzie od mechanika z w pełni sprawnym układem sprzęgła. Rozwiązanie takie jest możliwe jedynie w przypadku, gdy samochód jeszcze jeździ i koło dwumasowe jest w pojeździe zamontowane.

Polega ono na przyjeździe na umówiony termin i dzień do któregoś z naszych warsztatów partnerskich. My z odpowiednim wyprzedzeniem do tego właśnie zakładu dostarczymy już zregenerowane i na gwarancji koło dwumasowe, a mechanik dokona jedynie wymiany zużytego lub uszkodzonego koła dwumasowego na zregenerowane. Rozwiązanie takie z całą pewnością przypadnie do gustu posiadaczom samochodów służbowych, którym zależy na czasie i dla których każdy dzień postoju samochodu w warsztacie może oznaczać niemiłe konsekwencje finansowe.
  • regeneracja koła dwumasowego Sztum
Jeżeli nie jesteś pewien, czy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana, to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u swojego zaufanego mechanika samochodowego mogącego problem ten ewentualnie zdiagnozować. Jeśli warsztatu takiego nie posiadasz, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Dzięki temu, że w branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu i mamy w tym zakresie olbrzymie doświadczenie, to wypracowaliśmy szereg schematów i standardów działania pozwalających świadczyć usługi na rzecz naszych Klientów w sposób dla nich wygodny i bardzo komfortowy. Wszelkie szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu podanym na stronie u naszych ekspertów.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013