REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Żyrardów


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Żyrardów


Różnego rodzaju niepokojące odgłosy podczas włączania i gaszenia silnika mogą sugerować na to, że

regeneracja koła dwumasowego

w układzie sprzęgła będzie czynnością konieczną. Oprócz tego powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy podczas pracy samochodu na wolnych obrotach odczuwamy wibracje i drżenie karoserii, które zanikają po zwiększeniu prędkości obrotowej silnika.

Objawy te to podstawowe symptomy wskazujące na konieczność przyjrzenia się dwumasie i ewentualnego jej zregenerowania lub zamiany na podzespół fabrycznie nowy. Ponieważ jednak symptomy te mogą mieć również inne źródło, dlatego najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest wizyta u mechanika, który zdiagnozuje układ sprzęgła i w razie takiej konieczności zdemontuje go na potrzeby wykonania czynności związanych z regeneracją koła dwumasowego.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Jeżeli nie masz zaufanego warsztatu, w którym możesz czynności te zlecić, zachęcamy do kontaktu z nami, a my zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twego zamieszkania. Gdy okaże się po wykonanej diagnostyce, że

regeneracja koła dwumasowego

jest rzeczywiście niezbędna, to w warsztacie takim będzie można wykonać także demontaż i montaż dwumasy na potrzeby jej serwisowania.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013