REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Chorzów


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych ChorzówPodstawowym zadaniem dwumasy w każdym aucie jest niwelowanie i redukcja drgań skrętnych generowanych przez silnik.

Regeneracja koła dwumasowego

wiąże się z wymianą wszystkich elementów pracujących w sposób mechaniczny i wpływających na realizację tego zadania przez dwumasę. Po naszym zabiegu otrzymamy podzespół o parametrach technicznych dokładnie takich samych, jakie ma fabrycznie nowe koło dwumasowe.

Cechą charakterystyczną drgań skrętnych jest to, że występują one tylko i wyłącznie w dolnym zakresie obrotów silnika. Po dodaniu gazu i zwiększania prędkości obrotowej jednostki napędowej drgania te zmniejszają swoją wartość i są praktycznie nieodczuwalne. To powoduje, że niektórzy kierowcy mogą mieć problemy z samodzielnym określeniem, czy regeneracja koła dwumasowego w ich samochodzie jest konieczna. Pamiętajmy o tym, że oprócz niwelowania drgań skrętnych dwumasy przyczyniają się do ochrony skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem. Z tego właśnie powodu nie powinniśmy lekceważyć jakichkolwiek objawów wskazujących na konieczność zregenerowania dwumasy, lecz w momencie zaobserwowania niepokojących objawów odwiedzić mechanika samochodowego i wykonać diagnostykę.
  • łożysko w kole dwumasowym
Jeżeli nie masz zaufanego specjalisty możesz w tej kwestii polegać na nas, a my zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. W warsztacie takim będziesz mógł wykonać diagnostykę swojej dwumasy, a także zlecić jej demontaż i montaż na potrzeby wykonania ewentualnych czynności naprawczych. Jeżeli mechanik stwierdzi, że

regeneracja koła dwumasowego

jest konieczna, proponujemy skontaktować się telefonicznie z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepszy wariant realizacji tej usługi.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013