REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH NOWY TARG


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych Nowy TargDo naszego zakładu centralnego trafiają Klienci z dwumasami będącymi w różnym stanie technicznym.

Regeneracja koła dwumasowego

stan ten przywraca do poziomu podzespołu fabrycznie nowego. Z reguły żywotność koła jest zbliżona do około dwustu tysięcy kilometrów, niemniej jednak styl jazdy kierowcy w dużej mierze rzutuje na ten dystans.

Agresywna jazda przyczynia się do szybszego zużycia wszystkich podzespołów i koło dwumasowe nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Ruszanie gwałtowne z piskiem opon spod świateł oraz intensywne operowanie pedałem sprzęgła w dużej mierze wpływa negatywnie na żywotność dwumasy.

Dodatkowo przeciążając samochód zbyt dużą masą przewożonego ładunku również przyczyniamy się do szybszego wyeksploatowania nie tylko dwumasy, ale również i tarczy sprzęgła oraz docisku funkcjonujących w układzie sprzęgła każdego samochodu. Regeneracja koła dwumasowego z całą pewnością będzie lepszym rozwiązaniem, niż zakup części używanej z uwagi na pewność tej operacji i atrakcyjniejszym cenowo od zakupu części nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego Nowy Targ
Jeżeli zamieszkujesz

Nowy Targ i regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest niezbędna, to proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, aby poznać możliwości dostarczenia swoich podzespołów do naszego zakładu. Najprostszym rozwiązaniem jest osobista wizyta w naszym zakładzie lub zamówienie kuriera, który koło dwumasowe odbierze i po regeneracji dostarczy je pod wskazany adres. W niektórych przypadkach, szczególnie w odniesieniu do samochodów firmowych, dobrym rozwiązaniem może być samodzielna wizyta w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Mapa umieszczona tuż obok kolorem niebieskim przedstawia drogę dzielącą Nowy Sącz i Kraków, w którym punkt ten jest zlokalizowany. Odległość ta nie przekracza 100 kilometrów i w wielu przypadkach, gdy zależy nam na czasie, z rozwiązania tego warto jest skorzystać. Zanim jednak wybierzemy się w drogę z zapakowaną dwumasą do tego właśnie punktu, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami i ustalić wszystkie szczegóły operacji, którą zamierzamy przeprowadzić.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013