REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH NOWY TARG


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Nowy TargDo naszego zakładu centralnego trafiają Klienci z dwumasami będącymi w różnym stanie technicznym. Regeneracja koła dwumasowego stan ten przywraca do poziomu podzespołu fabrycznie nowego. Z reguły żywotność koła jest zbliżona do około dwustu tysięcy kilometrów, niemniej jednak styl jazdy kierowcy w dużej mierze rzutuje na ten dystans.

Agresywna jazda przyczynia się do szybszego zużycia wszystkich podzespołów i koło dwumasowe nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Ruszanie gwałtowne z piskiem opon spod świateł oraz intensywne operowanie pedałem sprzęgła w dużej mierze wpływa negatywnie na żywotność dwumasy.

Dodatkowo przeciążając samochód zbyt dużą masą przewożonego ładunku również przyczyniamy się do szybszego wyeksploatowania nie tylko dwumasy, ale również i tarczy sprzęgła oraz docisku funkcjonujących w układzie sprzęgła każdego samochodu.

Regeneracja koła dwumasowego

z całą pewnością będzie lepszym rozwiązaniem, niż zakup części używanej z uwagi na pewność tej operacji i atrakcyjniejszym cenowo od zakupu części nowej.
  • regeneracja koła dwumasowego Nowy Targ
Jeżeli zamieszkujesz Nowy Targ i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest niezbędna, to proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, aby poznać możliwości dostarczenia swoich podzespołów do naszego zakładu. Najprostszym rozwiązaniem jest osobista wizyta w naszym zakładzie lub zamówienie kuriera, który koło dwumasowe odbierze i po regeneracji dostarczy je pod wskazany adres. W niektórych przypadkach, szczególnie w odniesieniu do samochodów firmowych, dobrym rozwiązaniem może być samodzielna wizyta w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Mapa umieszczona tuż obok kolorem niebieskim przedstawia drogę dzielącą Nowy Sącz i Kraków, w którym punkt ten jest zlokalizowany. Odległość ta nie przekracza 100 kilometrów i w wielu przypadkach, gdy zależy nam na czasie, z rozwiązania tego warto jest skorzystać. Zanim jednak wybierzemy się w drogę z zapakowaną dwumasą do tego właśnie punktu, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami i ustalić wszystkie szczegóły operacji, którą zamierzamy przeprowadzić.
Nasze usługi polecamy wszystkim zainteresowanym zamieszkującym miasta:

Miechów, Dobczyce, Niepołomice, Mszana-Dolna, Nowy-Sącz, Rabka, Wadowice, Kęty, Limanowa, Proszowice, Kalwaria-Zebrzydowska, Krynica, Myślenice, Sucha-Beskidzka, Olkusz, Brzesko, Maków-Podhalański, Kraków, Tarnów, Wolbrom, Oświęcim, Chrzanów, Zakopane, Stary-Sącz, Tuchów, Andrychów, Dąbrowa-Tarnowska, Nowy-Targ, Bochnia, Czuchów

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013