REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GDAŃSK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych GdańskKażdy samochód wraz z upływem czasu wymaga zrealizowania przy nim różnego rodzaju czynności naprawczych.

Regeneracja koła dwumasowego

i innych elementów tworzących układ sprzęgła jest jedną z naszych kluczowych usług. Popularność tej operacji wynika z tego, że sprzęgło i ewentualnie dwumasa znajdują się w większości samochodów posiadających manualną skrzynię biegów. Z kolei w samochodach wyposażonych w skrzynię automatyczną znajdują się konwertery, czyli tak zwane sprzęgła hydrokinetyczne, które również możemy podać czynnościom regeneracyjnym.

Rosnąca popularność silników diesla i chęć poprawy komfortu jazdy powodują, że koła dwumasowe są coraz powszechniej stosowane w konstrukcji współczesnych samochodów nie tylko osobowych, ale również dostawczych, ciężarowych i różnego rodzaju maszynach stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku pomogą wybrać Ci najbardziej wygodny i dopasowany do Twoich oczekiwań wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.
  • regeneracja koła dwumasowego Gdańsk
Gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest niezbędna, to proponujemy zgodnie z naszymi wcześniejszymi sugestiami skontaktować się z naszymi specjalistami. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i mamy także wiadomo świadomość tego, że każdy posiadacz samochodu chciałby, aby jego pojazd spędził jak najkrótszy okres czasu w warsztacie samochodowym.

W toku wieloletniej działalności wypracowaliśmy różnego rodzaju schematy postępowania i możemy zaproponować także taki wariant, który polega na tym, że Twój samochód spędzi u mechanika jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia opuścić warsztat z w pełni sprawnym układem sprzęgła i dwumasą. Oczywiście z uwagi na to, że każdy przez przypadek jest inny, dlatego kontakt ten jest tak istotny. W przypadku pytań i wątpliwości nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod podanym na stronie numerem telefonu.

Gdańsk Gdynia Słupsk Lębork Tczew Wejherowo Sopot Rumia Reda Nowy Dwór Gdański Malbork Sztum Pruszcz Gdański Kwidzyn Prabuty Dzierzgoń Skurcz Starogard Gdański Czarna Woda Czersk Chojnice Człuchów Kościerzyna Ustka Łeba Bytów Miastko

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013