REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GDAŃSK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych GdańskKażdy samochód wraz z upływem czasu wymaga zrealizowania przy nim różnego rodzaju czynności naprawczych.

Regeneracja koła dwumasowego

i innych elementów tworzących układ sprzęgła jest jedną z naszych kluczowych usług. Popularność tej operacji wynika z tego, że sprzęgło i ewentualnie dwumasa znajdują się w większości samochodów posiadających manualną skrzynię biegów. Z kolei w samochodach wyposażonych w skrzynię automatyczną znajdują się konwertery, czyli tak zwane sprzęgła hydrokinetyczne, które również możemy podać czynnościom regeneracyjnym.

Rosnąca popularność silników diesla i chęć poprawy komfortu jazdy powodują, że koła dwumasowe są coraz powszechniej stosowane w konstrukcji współczesnych samochodów nie tylko osobowych, ale również dostawczych, ciężarowych i różnego rodzaju maszynach stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy w zależności od konkretnego przypadku pomogą wybrać Ci najbardziej wygodny i dopasowany do Twoich oczekiwań wariant realizacji naszych czynności regeneracyjnych.
  • regeneracja koła dwumasowego Gdańsk
Gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest niezbędna, to proponujemy zgodnie z naszymi wcześniejszymi sugestiami skontaktować się z naszymi specjalistami. Każdego z naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i mamy także wiadomo świadomość tego, że każdy posiadacz samochodu chciałby, aby jego pojazd spędził jak najkrótszy okres czasu w warsztacie samochodowym.

W toku wieloletniej działalności wypracowaliśmy różnego rodzaju schematy postępowania i możemy zaproponować także taki wariant, który polega na tym, że Twój samochód spędzi u mechanika jedynie kilka godzin i jeszcze tego samego dnia opuścić warsztat z w pełni sprawnym układem sprzęgła i dwumasą. Oczywiście z uwagi na to, że każdy przez przypadek jest inny, dlatego kontakt ten jest tak istotny. W przypadku pytań i wątpliwości nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod podanym na stronie numerem telefonu.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013