REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GNIEZNO


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych GnieznoPrzywrócenie pełnych walorów użytkowych i sprawności technicznej jest kluczowym czynnikiem, gdy kierowca zdecyduję się na to, aby regeneracja koła dwumasowego w odniesieniu do jego podzespołu została wykonana. Każda dwumasa ma określoną żywotność i przy przebiegu zbliżonym do około 200 000 km możemy odczuwać pierwsze objawy zużycia i wyeksploatowania tego elementu.

Dzięki sprawdzonym i wykorzystywanym przez wiele lat procesom technologicznym możemy zagwarantować każdemu naszemu odbiorcy przywrócenie jego koła dwumasowego do stanu fabrycznie nowego. Ma to swoje odbicie w gwarancji, którą udzielamy bez limitu kilometrów w czasie jej trwania. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, wysokiej jakości części zamiennych w połączeniu z pracą wysokiej klasy doświadczonych specjalistów w naszym zakładzie.

Koło dwumasowe stanowi istotny element układu przeniesienia napędu i z całą pewnością powinniśmy pamiętać, że w razie niedomagania tego podzespołu należy szybko odwiedzić warsztat samochodowy w celu wykonania diagnostyki i jeżeli taka konieczność zajdzie usunąć ten kłopot.
  • regeneracja koła dwumasowego w Gnieźnie
Jedyne dwa wyjścia w sytuacji, gdy okaże się, że układ sprzęgła jest wyeksploatowany, to kupno części fabrycznie nowej lub oferowana przez nas

regeneracja koła dwumasowego

. Jakiekolwiek inne warianty nie są w stanie problemu tego rozwiązać tak skutecznie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013