REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH MIECHÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych MiechówUkład przeniesienia napędu w każdym samochodzie pełni bardzo poważną funkcję, natomiast koło dwumasowe stanowi bardzo istotny element tego właśnie układu.

Regeneracja koła dwumasowego

pozwoli na to, aby podzespół ten odzyskał swoją pełną sprawność techniczną i pełne walory użytkowe. Coraz więcej Klientów oczekuje od nas, abyśmy wysłali już zregenerowane koło dwumasowe z naszych zasobów magazynowych na tak zwaną wymianę. Wychodząc naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom w naszym magazynie części zregenerowanych posiadamy bardzo dużą ilość kół dwumasowych, oczywiście na gwarancji, które możemy wysłać pod dowolnie wskazaną lokalizację. Po wykonaniu demontażu i zamiany koła Państwo odsyłacie nam swoją zużytą i uszkodzoną dwumasę.
  • regeneracja koła dwumasowego Miechów
Aby uprościć cały proces zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu. Warto jest także pamiętać o tym, że stany magazynowe są płynne. Oznacza to, że jeżeli w danym momencie określone koło dwumasowe jest dostępne, to wcale nie oznacza że będzie ono nadal dostępne za godzinę, dwie lub następnego dnia. Może zdarzyć się tak, że zapytacie Państwo o dostępność danego rodzaju koła i ona będzie, jednakże już za chwilę zadzwoń inny klient i zamówi jego wysyłkę. Dlatego właśnie prosimy o kontakt z nami w tej sprawie i sprawdzenie dostępności koła dwumasowego dopiero wtedy, gdy jesteście Państwo już w danym momencie zainteresowani jego otrzymaniem. Dzięki temu ułatwić Państwu pracę naszym specjalistom i jednocześnie będziecie mieli pewność, że w momencie uzyskania informacji o dostępności koła natychmiast je otrzymacie.
Pamiętajmy także o tym, że każda wysyłana z naszego zakładu centralnego dwumasa przechodzi kontrole techniczną i szczegółowe pomiary i dopiero po pozytywnym zaliczeniu tych testów otrzymuje gwarancję i jest wysyłana do Klientów. Dzięki temu jakość naszych prac jest doceniana nie tylko przez odbiorców indywidualnych, ale również przez liczne grono współpracujących z nami warsztatów samochodowych i serwisów autoryzowanych.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013