REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH PRABUTY


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych PrabutyDzięki wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń, zatrudnianiu wykwalifikowanych fachowców i stosowaniu najwyższej jakości komponentów

regeneracja koła dwumasowego

oferowana w naszym zakładzie centralnym jest bardzo popularną usługą, z której korzystają nie tylko odbiorcy indywidualni, ale także liczne warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane. Tylko i wyłącznie wykonanie wszelkich procesów technologicznych w oparciu o gruntowną wiedzę i doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości realizowanych usług. Żywotność podzespołów opuszczających nasz zakład centralny jest na poziomie żywotności kół dwumasowych fabrycznie montowanych przez producentów aut.

Gwarancja przez nas udzielana nie obejmuje limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania i jest uzależniona od marki i modelu auta. Standardowo okres ten wynosi jeden rok czasu, choć w niektórych przypadkach może on wynosić nawet dwa lata. Nasi eksperci, których można zastać pod numerem telefonu podanym na stronie chętnie udzielą Państwu wszelkich i znacznie bardziej szczegółowych informacji dotyczących realizowanych w naszym zakładzie centralnym usług. Ponieważ stawiamy na wysoką jakość, dlatego naszym Klientom oferujemy szereg różnych wariantów realizacji usług uzależnionych od danego i konkretnego przypadku, gdyż każdego naszego Klienta traktujemy w sposób indywidualny.
  • regeneracja koła dwumasowego Prabuty
Możesz mieć wątpliwości, czy

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu powinna zostać zrealizowana, jednakże zaufany mechanik samochodowy Twoje wątpliwości powinien rozwiać. Jeżeli warsztatu takiego nie posiadasz, to możemy zaproponować Ci wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich, które są zlokalizowane praktycznie w każdym zakamarku naszego kraju. Ponieważ na rynku motoryzacyjnym w naszym kraju działamy już od bardzo długiego okresu czasu, dlatego warsztaty te można znaleźć praktycznie w każdej większej miejscowości naszego kraju. Dzięki takiemu podejściu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać specjalisty mogącego czynności regeneracyjne zrealizować. Oprócz kół dwumasowych możemy także zregenerować inne elementy tworzące układ sprzęgła w postaci tarczy, docisku oraz wysprzęglika. Należy pamiętać o tym, że właściwa praca układu sprzęgła i optymalne przenoszenie momentu obrotowego z jednostki napędowej na skrzynię biegów jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy wszystkie komponenty układu sprzęgła znajdują się w dobrej kondycji technicznej.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013