WROCŁAW REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław


Oferujemy atrakcyjną formę uporania się z tym problemem. Każda dwumasa po określonym przebiegu jest zużyta i wymaga interwencji fachowców.
W przypadku wystąpienia takich objawów, jak:
- pojawienie się smaru na obudowie sprzęgła
- podejrzane dźwięki (stuki) dochodzące z okolic układu napędowego, w szczególności występujące przy włączaniu silnika i jego gaszeniu
- drgania, wibracje nadwozia
- drgania pedału sprzęgła dostrzegalne przy lekkim oparciu stopy o pedał sprzęgła
- nierównomierna praca silnika
- utrata płynności przy ruszaniu i zmianie biegów,

...należy reagować natychmiast – bagatelizowanie tych symptomów jest wysoce niewskazane. Reakcja powinna być tym bardziej zdecydowana i natychmiastowa, jeżeli jednocześnie przebieg pojazdu zawiera się w przedziale od 160 tys km do 250 tys km.

W takiej sytuacji żaden doświadczony, rozsądny mechanik nie da nam gwarancji kolejnych kilometrów przejechanych z dwumasą w tym stanie: równie dobrze może to być 50 kolejnych kilometrów….. albo 500 metrów.
  • regeneracja koła dwumasowego Wrocław
Nasza propozycja

regeneracji kół dwumasowych

skierowana jest do wszystkich zainteresowanych nią podmiotów - zarówno kierowców indywidualnych, warsztatów samochodowych, jak i zarządzających flotami samochodowymi w swoich firmach zamieszkujących

Wrocław

i inne miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego.

Jazda z uszkodzonym lub niesprawnym kołem dwumasowym to bardzo zły pomysł. Zwiększony poziom drgań wskazujący na usterkę koła dwumasowego i utratę jego podstawowych funkcji to przede wszystkim utrata ochrony podzespołów układu przeniesienia napędu i układu napędowego, to jest sprzęgła, skrzyni biegów, półosi i przegubów a nawet wału korbowego.

Uszkodzona dwumasa może uszkodzić te elementy. Dokładniej rzecz ujmując sprawcą poważnych potencjalnych usterek tych podzespołów będzie brak kompensacji drgań skrętnych wytwarzanych przez silnik. Pamiętajmy, że dwumasa to nic innego jak wyrafinowany tłumik drgań skrętnych. Utrata tej podstawowej funkcji z powodu zużycia eksploatacyjnego dwumasy to faktyczna przyczyna tych przykrych i dokuczliwych następstw.
„To” co może się stać spycha zdecydowanie na drugi plan wagę problemu uszkodzonej dwumasy. Stwierdzone skutki jazdy z uszkodzoną dwumasą, czyli w warunkach, kiedy  układ napędowy jest poddawany działaniu  niczym nie skompensowanych drgań skrętnych silnika, to:

- uszkodzone, „rozwalone” skrzynie biegów – jak obrazowo opisywali to właściciele aut, którym się to przytrafiło,

- uszkodzone obudowy skrzyń biegów,

- pęknięte wały korbowe,

- korbowody „wychodzące bokiem”.
Chcesz samodzielnie dostarczyć swoje koło dwumasowe do regeneracji do naszego zakładu? Serdecznie zatem zapraszamy, jednakże mamy świadomość, że dla wielu potencjalnych Klientów będzie to niemożliwe z uwagi choćby na odległość, ograniczenia czasowe, czy wreszcie z uwagi na brak transportu.

Przypominamy, że najdogodniejszą formą przywiezienia do nas swojej dwumasy jest zamówienie za naszym pośrednictwem kuriera, dzięki czemu cała procedura jest prosta i komfortowa dla każdego kierowcy. Nie trzeba niczego dźwigać, przenosić itp. Jedyne co trzeba, to zamówić u nas usługę i zapakować dwumasę do pudełka. Resztą zajmiemy się my.
Gdy zamówisz kuriera po określonej godzinie danego dnia, pojawi się on po przesyłkę dopiero nazajutrz. W niektórych przypadkach, szczególnie gdy właścicielowi samochodu zależy, aby czas regeneracji koła dwumasowego był jak najkrótszy, istnieje możliwość osobistego zawiezienia zapakowanej dwumasy do firmy kurierskiej, co będzie miało taki sam skutek, jakby kurier odebrał paczkę danego dnia, czyli w dniu następnym Twoja przesyłka będzie już u nas.

Mapa pokazuje dokładną lokalizację firmy spedycyjnej, która współpracuje z nami w przedmiotowym zakresie. Przed wysłaniem paczki prosimy o kontakt telefoniczny z nami.

Regeneracja kół dwumasowych Wrocław

Regeneracja kół dwumasowych Wałbrzych

Regeneracja kół dwumasowych Jelenia Góra

Regeneracja kół dwumasowych Legnica

Regeneracja kół dwumasowych Lubin
Regeneracja kół dwumasowych Trzebnica
Regeneracja kół dwumasowych Oleśnica
Regeneracja kół dwumasowych Dzierżoniów
Regeneracja kół dwumasowych Twardogóra
Regeneracja kół dwumasowych Międzybórz
Regeneracja kół dwumasowych Kamienna Góra

Regeneracja kół dwumasowych Kłodzko
Regeneracja kół dwumasowych Strzegom
Regeneracja kół dwumasowych Bolków
Regeneracja kół dwumasowych Lubań
Regeneracja kół dwumasowych Złotoryja
Regeneracja kół dwumasowych Zgorzelec
Regeneracja kół dwumasowych Oława
Regeneracja kół dwumasowych Głogów
Regeneracja kół dwumasowych Ścinawa
Regeneracja kół dwumasowych Bolesławiec
Regeneracja kół dwumasowych Syców

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013