REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SŁUPSK


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych SłupskRegeneracja koła dwumasowego

realizowana w naszym zakładzie centralnym wymaga dostarczenia tego podzespołu do naszego serwisu. W niektórych jednak przypadkach jesteśmy w stanie tak zorganizować wszystkie operacje, że nie będziesz musiał szukać mechanika mogącego Twoją dwumasę zdemontować z auta i nie będziesz także musiał martwić się o to, jak dostarczyć ją do naszego zakładu. Bardzo duża ilość Klientów, szczególnie posiadaczy samochodów służbowych oraz innych aktywnych użytkowników aut decyduje się na rozwiązanie polegające na tym, że przyjeżdża do któregoś z naszych warsztatów partnerskich i tam operacja cała jest realizowana. Polega to na tym, że do warsztatu takiego przyjeżdżasz na umówiony termin i godzinę, czeka tam na Ciebie już zregenerowane koło dwumasowe przez nas przygotowane, a dzięki temu wizyta w takim właśnie zakładzie nie zajmie Ci więcej, niż kilka godzin czasu. Informacja ta prawdopodobnie jest bardzo istotna dla posiadaczy samochodów służbowych, gdzie każdy dodatkowy dzień zwłoki i postój auta u mechanika może rodzić niepotrzebne koszty lub straty dla firmy.

Ponieważ każdy przypadek jest inny, dlatego zachęcamy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy w zależności od danego i konkretnego przypadku pomogą wybrać najbardziej optymalny i wygodny dla Państwa wariant rozwiązania problemu z układem sprzęgła w samochodzie.
  • regeneracja koła dwumasowego Słupsk
Jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna, to oprócz wariantu polegającego na przyjeździe do naszego warsztatu partnerskiego możemy zrealizować to także w inny sposób. Jeżeli masz zaprzyjaźnionego mechanika, to właśnie u niego możesz zostawić swoje auto i zlecić demontaż dwumasy. W dalszej kolejności proponujemy skorzystać z naszej obsługi kurierskiej, dzięki czemu nie będziesz musiał nigdzie jeździć i dźwigać dwumasy, która tak na dobrą sprawę jest dosyć ciężkim elementem i ewentualne jej zawożenie do kuriera, czy na pocztę, aby ją wysłać mogłoby być dosyć trudne. Nasz kurier natomiast może przyjechać do warsztatu i zapakowaną dwumasę zabrać do regeneracji w naszej firmie. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych procesów naprawczych Twoja dwumasa zostanie przez tego samego kuriera przywieziona do warsztatu, gdzie mechanik będzie ją mógł zamontować. Wariant ten trwa niestety nieco dłużej, niż zaproponowana wcześniej opcja polegająca na wizycie w naszym zakładzie partnerskim, niemniej jednak część osób na rozwiązanie takie również decyduje się. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji pod podanym na stronie numerem telefonu i chętnie udzielą wszelkich dalszych informacji i porad w zakresie tego, jak problem z dwumasą rozwiązać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013