REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Zawiercie


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych ZawiercieBardzo popularną wątpliwością ze strony kierowców posiadających samochody wyposażone w dwumasę jest to, czy

regeneracja koła dwumasowego

w danym konkretnym przypadku powinna zostać zrealizowana. Wątpliwość ta z reguły wynika z tego, że koło dwumasowe, jako część konstrukcyjna układu sprzęgła ma do spełnienia bardzo istotną funkcję w postaci niwelowania drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową.

Charakterystyczną cechą tych właśnie drganie jest to, że występują one w dolnym zakresie obrotów silnika. Po dodaniu gazu i zwiększaniu prędkości obrotowej silnika drgania takie zmniejszają swoją wielkość i praktycznie są nieodczuwalne. Skutkuje to tym, że różnego rodzaju symptomy wskazujące na konieczność zregenerowania koła dwumasowego przy określonej prędkości obrotowej silnika niemalże całkowicie zanikają. Może to wprowadzać w błąd kierowcę, któremu wydawać może się, że negatywne objawy ustąpiły i pojawiają się one jedynie sporadycznie.
  • regeneracja koła dwumasowego Zawiercie
Otóż w przypadku wątpliwości, czy regeneracja koła dwumasowego powinna zostać w naszym samochodzie wykonana najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt telefoniczny z fachowcami naszego zakładu pod podanym na stronie numerem telefonu i ewentualne wykonanie diagnostyki w którymś z naszych proponowanych warsztatów partnerskich. Dzięki temu będzie można mieć absolutną pewność, co do kondycji i stanu technicznego naszej dwumasy. W razie, gdy

regeneracja koła dwumasowego

rzeczywiście będzie niezbędna nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najlepszy wariant realizacji tej usługi i przyjmą ewentualne zamówienie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013