REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH GOLENIÓW


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych GoleniówPrzeciążenie samochodu ponad dopuszczalne normy zalecane przez producentów stanowi jeden z czynników powodujących, że regeneracja koła dwumasowego lub wymiana tego komponentu na części fabrycznie nową jest konieczna. Mówiąc ogólnie o przeciążeniu mamy na myśli zarówno przewożenie samochodem zbyt ciężkiego ładunku, jak i również holowanie przyczepy o zbyt dużym ciężarze.

Układ sprzęgła w obydwu przypadkach pracuje pod znacznie większym obciążeniem, niż to, dla którego był zaprojektowany. Efektem tego jest przegrzanie poszczególnych elementów układu sprzęgła, co oczywiście przyczynia się do ich późniejszego bardzo szybkiego zużycia lub nawet poważnego uszkodzenia.

Oprócz przeciążenia auta również i sam naturalny przebieg podczas eksploatacji samochodu we właściwych i normalnych warunkach również ma wpływ. Każda część pracująca w sposób mechaniczny ulega naturalnemu procesowi zużycia. Koło dwumasowe nie jest w tym zakresie jakimkolwiek wyjątkiem i również ono podlega temu zjawisku.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Dwumasa jest zbudowana z różnych elementów, ale warto jest wspomnieć tutaj o jej ułożyskowaniu i sprężynach, które to elementy są w szczególności narażone na zużycie, gdyż podczas swojej pracy wykonują wiele cykli i najzwyczajniej w świecie zużywają się. Nie można oczekiwać od koła dwumasowego, że będzie elementem wiecznym i niezniszczalnym szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że sam kierowca poprzez nieumiejętne operowanie sprzęgłem i inne działania przyczynia się do skrócenia żywotności tego podzespołu.

Gdy wykonasz odpowiednią diagnostykę i okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

będzie konieczna, z całą pewnością możemy zapewnić każdego potencjalnego odbiorcę naszych usług o możliwości wykonania takiej czynności w naszym zakładzie w sposób profesjonalny i zgodny ze sztuką.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013