REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Radom


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych RadomMetaliczne odgłosy podczas pracy silnika w dolnym zakresie obrotów mogą być jednym z objawów sugerujących na to, że

regeneracja koła dwumasowego

to konieczność. Oczywiście inną alternatywą jest nabycie podzespołu fabrycznie nowego, jednakże biorąc pod uwagę efekt, jaki uzyskujemy dzięki regeneracji i kupnie dwumasy nowej, to możemy z powodzeniem stwierdzić, że jest on dokładnie taki sam. Otóż dwumasa odzyskuje swoje pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną, a jej żywotność jest zbliżona do żywotności nowego koła dwumasowego.

Cena jednak, którą zapłacimy za regenerację jest znacząco niższa, niż koszt zakupu podzespołu nowego. Kluczowym elementem przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z demontażem i regeneracją jest dokładna diagnostyka i upewnienie się, czy rzeczywiście dwumasa stanowi źródło naszego problemu.
  • Radom regeneracja koła dwumasowego
W tym zakresie możemy zaproponować wizytę u któregoś z naszych zaprzyjaźnionych mechaników lub odwiedzenie swojego warsztatu, w którym serwisujemy na bieżąco swój pojazd. Gdy po wykonanej diagnostyce okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy spośród kilku możliwych wariantów pozwolą wybrać najwłaściwsze dla danego przypadku rozwiązanie.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013