REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Jaworzno


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych JaworznoKażdy podzespół samochodowy pracujący w aucie w sposób mechaniczny wraz z upływem czasu ulega wyeksploatowaniu.

Regeneracja koła dwumasowego

jest na ogół konieczna, gdy samochód ma przebieg zbliżony do około 200 000 kilometrów. Tej granicy nie możemy także traktować w sposób zbyt absolutny, albowiem kondycja wielu podzespołów w tym także dwumasy jest uzależniona od ogólnej dbałości kierowcy o auto i od systematycznej wymiany poszczególnych podzespołów oraz realizowania przy aucie czynności naprawczych. Koło dwumasowe jest narażone na styl jazdy kierowcy szczególnie poprzez sposób operowania sprzęgłem.

Gwałtowne puszczanie sprzęgła i ruszanie z piskiem opon z całą pewnością wpłynie źle na kondycję każdej części. Istotnym elementem jest także pamiętanie o tym, aby nie przeciążać auta ponad normy zalecane przez producenta. Jeżeli wymontujemy tarczę sprzęgła i docisk oraz wysprzęglik zwróćmy uwagę na to, w jakiej kondycji technicznej one się znajdują. Jeżeli masz wątpliwości możesz również i je przesłać razem ze swoją dwumasą do naszego zakładu, a nasi specjaliści wykonają niezbędną diagnostykę. Jeżeli regeneracja koła dwumasowego będzie wymagała zajęcia się także tymi dodatkowymi elementami, to zostaniesz o tym poinformowany i podejmiesz decyzję zgodną ze swoimi oczekiwaniami.
  • wieniec rozrusznika na kole dwumasowym
Pamiętajmy jednak o tym, że nawet nowe koło dwumasowe zamontowane razem ze zużytą tarcza i dociskiem lub wysprzęglikiem nie popracuje zbyt długo, lecz może szybko ulec uszkodzeniu, bądź konieczna będzie wymiana wspomnianych podzespołów z uwagi na ich zły stan techniczny. Dlatego, aby dwukrotnie nie płacić za demontaż i montaż skrzyni, to już w momencie wyciągania dwumasy na potrzeby jej zregenerowania dokonajmy diagnostyki i inspekcji pozostałych elementów układu sprzęgła.

Regeneracja koła dwumasowego

za każdym razem przywraca temu podzespołowi pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013