REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH ŚWINOUJŚCIE


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych ŚwinoujścieSpośród różnych przyczyny, dla których

regeneracja koła dwumasowego

lub wymiana tej części na fabrycznie nową powinna zostać zrealizowana, gwałtowne ruszanie z piskiem opon jest czynnikiem szczególnie newralgicznym. Szczególnie młodzi kierowcy, mający prawo jazdy od relatywnie krótkiego okresu lubują się w tego typu zachowaniach, czym w sposób mniej lub bardziej świadomy przyczyniają się do znacznego skrócenia żywotności nie tylko układu sprzęgła, ale również i szeregu innych istotnych komponentów w samochodzie. Trzeba pamiętać o tym, że układ sprzęgła przenosi bardzo duże siły i obciążenia. Zbyt gwałtowne puszczenie sprzęgła i dynamiczne ruszanie wymaga tego, aby układ sprzęgła był do tego przystosowany i zaprojektowany w odpowiedni sposób, co możemy zaobserwować chociażby w samochodach sportowych. Auta użytkowane podczas codziennej jazdy nie są przewidziane do sportowych zachowań i żywotność oraz wytrzymałość ich poszczególnych podzespołów z całą pewnością nie jest taka, jak w przypadku analogicznych części w autach rajdowych. Z tego właśnie powodu trzeba pamiętać, że dwumasa może ulec bardzo szybkiemu zużyciu i wyeksploatowania na skutek gwałtownego ruszania.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Przeciętna żywotność tego podzespołu to około 200 000 km, choć zdarzały nam się takie przypadki, że podczas normalnej i spokojnej jazdy dwumasa wytrzymuje dystans zbliżony nawet do 300 000 kilometrów. Każda część pracująca w sposób mechaniczny ulega naturalnemu procesowi zużycia i zjawiska tego w żaden sposób nie powstrzymamy. Można jedynie poprzez właściwe traktowanie samochodu i dbałość o jego kondycję przedłużyć żywotność niektórych elementów. Gdy wykonasz stosowną diagnostykę i okaże się, że regeneracja koła dwumasowego będzie konieczna możemy zaproponować profesjonalne zrealizowanie tej usługi w oparciu o specjalistyczne maszyny, a także bogate doświadczenia personelu w tym zakresie.

Karlino Płoty Mirosławiec Myślibórz Gryfice Sławno Chociwel Świdwin Białogard Świnoujście Kołobrzeg Drawsko-Pomorskie Nowogard Stargard Węgorzyno Polanów Koszalin Szczecin Wolin Trzebiatów Barwice Chojna Darłowo Kamień-Pomorski Recz Cedynia Szczecinek Police Łobez Bobolice Międzyzdroje Połczyn-Zdrój Czaplinek Goleniów Wałcz Pyrzyce Barlinek Choszczno Tuczno Kalisz-Pomorski

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013