REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Ostrołęka


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych OstrołękaKażdego z naszych odbiorców traktujemy w sposób indywidualny i właśnie dlatego w przypadku, gdy

regeneracja koła dwumasowego

w samochodzie jest konieczna możemy zaproponować różne warianty rozwiązania tego problemu. Wariant klasyczny wiąże się z tym, że uszkodzone koło dwumasowe trafia do naszego zakładu, jest regenerowane i następnie wraca do odbiorcy.

Inne rozwiązanie wiąże się z tym, że wysyłamy do naszego odbiorcy już zregenerowane i będące na gwarancji koło dwumasowe z naszego magazynu części. Opcja taka jest chętnie wykorzystywana przez posiadaczy samochodów służbowych, którym zależy na czasie. Oczywiście uszkodzone koło dwumasowe po wymontowaniu z auta trafia do naszego zakładu na wymianę.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Przeciętna żywotność kół dwumasowych oscyluje w granicach 200 000 km i z reguły przy takim przebiegu dwumasy trafiają do naszego zakładu. Styl jazdy ma jednak tutaj bardzo istotne znaczenie i różnice w przebiegach poszczególnych kół niekiedy znacząco różnią się. W każdym jednak przypadku regeneracja koła dwumasowego przywraca tym podzespołom pełne walory techniczne z fabryczną sprawność użytkową.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013