REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Siedlce


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych SiedlcePrzeciętna żywotność dwumasy to przebieg około 200 000 km i w okolicach tej właśnie wartości na ogół

regeneracja koła dwumasowego

jest konieczna i taki zbliżony przebieg mają dwumasy trafiające od naszych kontrahentów do naszego zakładu centralnego. Wiele w tej kwestii zależy od stylu jazdy kierowcy. Zaobserwowaliśmy w toku naszej wieloletniej praktyki, że dwumasy pochodzące od użytkowników prywatnych z reguły mają większe przebiegi, niż analogiczne koła dwumasowe z samochodów służbowych.

Czynnikiem odróżniających od siebie te dwa rodzaje aut jest z całą pewnością sposób wykorzystania i styl jazdy kierowcy. Gwałtowne ruszanie autem, strzelanie ze sprzęgła, czy też przeciążanie samochodu z całą pewnością negatywnie wpływają nie tylko na koło dwumasowe, ale również i na inne komponenty naszego auta. Z tej właśnie przyczyny, jeżeli zależy nam na dużej żywotności samochodu oraz jego sprawności technicznej, to powinniśmy pamiętać o właściwych warunkach eksploatacji auta. W przeciwnym wypadku negatywnie wpłynie to na cały pojazd i jego poszczególne części.
  • sprawdzenie koła dwumasowego
Gdy po wykonanej diagnostyce okaże się, że

regeneracja koła dwumasowego

jest niezbędna zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, gdyż możemy zaoferować różne warianty rozwiązania problemów z dwumasą.
Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z obszaru województwa

mazowieckiego

, w szczególności z okolic:Sochaczew, Różan, Siedlce, Ostrołęka, Gostynin, Żyrardów, Pułtusk, Mława, Przasnysz, Iłża, Nowy-Dwór-Mazowiecki, Skaryszew, Wyszogród, Mszczonów, Grodzisk-Mazowiecki, Warszawa, Chorzele, Sokołów-Podlaski, Kozienice, Maków-Mazowiecki, Węgrów, Pionki, Białobrzegi, Góra-Kalwaria, Drobin, Płock, Myszyniec, Garwolin, Płońsk, Ciechanów, Przysucha, Grójec, Nowe-Miasto, Mińsk-Mazowiecki, Otwock, Szydłowiec, Kałuszyn, Łochów, Raciąż, Glinojeck, Pruszków, Wyszków, Zwoleń, Radom, Lipsko, Ostrów-Mazowiecka, Łosice, Sierpc

Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013