REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Bytom


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
i w soboty w godzinach 10-14

Regeneracja kół dwumasowych BytomNiekiedy kierowcy, których dotyka konieczność wykonania czynności, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

mają wątpliwości, czy usługa ta rzeczywiście powinna zostać zrealizowana. Wątpliwości te pojawiają się szczególnie w zakresie obserwowanych objawów zużycia lub uszkodzenia dwumasy. Wiele osób zwraca uwagę, że niepokojące objawy w postaci metalicznych odgłosów dochodzących z okolicy skrzyni biegów i silnika zanikają w momencie zwiększania prędkości obrotowej silnika. Wiele osób podejrzewa, że to niekoniecznie dwumasa musi stać za tymi symptomami.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u mechanika i wykonanie szczegółowej diagnostyki, niemniej jednak należy mieć także na uwadze specyfikę funkcjonowania koła dwumasowego. Otóż podzespół ten ma za zadanie tłumić i niwelować drgania skrętne generowane przez silnik w dolnym zakresie obrotów. Drgania skrętne nie występują przy wyższych obrotach, czyli dokładnie wtedy, gdy dodamy gazu. Taka właśnie specyfika koła dwumasowego i drgań skrętnych może niektórych kierowców wprowadzać w błąd.
  • masa pierwotna w kole dwumasowym
W przypadku, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest najprawdopodobniej konieczna lub masz w tym zakresie jakiekolwiek wątpliwości, to zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą szeregu dalszych szczegółowych informacji. Jeżeli zechcesz zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, gdzie diagnostykę będzie można wykonać i Twoje ewentualne objawy rozwiać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013