REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH Bytom


Dostępne "od ręki" zregenerowane koła dwumasowe na gwarancji do większości popularnych na rynku marek samochodowych.

Pomożemy Ci na miejscu, w Twojej miejscowości

Regeneracja kół dwumasowych BytomNiekiedy kierowcy, których dotyka konieczność wykonania czynności, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

mają wątpliwości, czy usługa ta rzeczywiście powinna zostać zrealizowana. Wątpliwości te pojawiają się szczególnie w zakresie obserwowanych objawów zużycia lub uszkodzenia dwumasy. Wiele osób zwraca uwagę, że niepokojące objawy w postaci metalicznych odgłosów dochodzących z okolicy skrzyni biegów i silnika zanikają w momencie zwiększania prędkości obrotowej silnika. Wiele osób podejrzewa, że to niekoniecznie dwumasa musi stać za tymi symptomami.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u mechanika i wykonanie szczegółowej diagnostyki, niemniej jednak należy mieć także na uwadze specyfikę funkcjonowania koła dwumasowego. Otóż podzespół ten ma za zadanie tłumić i niwelować drgania skrętne generowane przez silnik w dolnym zakresie obrotów. Drgania skrętne nie występują przy wyższych obrotach, czyli dokładnie wtedy, gdy dodamy gazu. Taka właśnie specyfika koła dwumasowego i drgań skrętnych może niektórych kierowców wprowadzać w błąd.
  • masa pierwotna w kole dwumasowym
W przypadku, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

Twojego samochodu jest najprawdopodobniej konieczna lub masz w tym zakresie jakiekolwiek wątpliwości, to zachęcamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą szeregu dalszych szczegółowych informacji. Jeżeli zechcesz zaproponujemy Ci któryś z naszych warsztatów w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, gdzie diagnostykę będzie można wykonać i Twoje ewentualne objawy rozwiać.
Koło dwumasowe po zregenerowaniu w naszym zakładzie centralnym.

Wymienione elementy wewnętrzne, wykonany szlif powierzchni ciernej, dwumasa wyważona.
Aquaress 2013